» Všetky akcie
 
Autofólie Autofólie Zuzi - novo pridaná kategória

Zeder

Zederlock + autofólie

Vážení zakazníci. Pri montáži zabezpečovacieho systému ZEDER Vám ponúkame zlavu na montáž akýchkolvek autofólií na Vaše motorové vozidlo a to vo výške 20 €.

Najlepšia ochrana je uzamknutý volant

Presvedčte sa, že uzamknutie volantu je najbezpečnejšie riešenie proti odcudzeniu vozidla. Aj keď by sa potencionálnemu zlodejovi podarilo vniknúť do Vášho automobilu, poprípade by ho naštartoval, nedokáže s ním uniknúť, nakoľko systém ZEDER zabraňuje otáčaniu volantu.

Preto je systém ZEDER výnimočný a prvý tohto druhu na Slovensku.

Úrad boja proti organizovanej kriminalite PPZ Bratislava v spolupráci so zložkami Úradov Justičnej a Kriminálnej Polície eviduje 113 bezúspešných pokusov o odcudzenie motorového vozidla, v ktorých sa páchateľom systém ZEDER prekonať nepodarilo. Potvrdenie si môžete osobne pozrieť v priestoroch našej firmy.

Cena systému ZEDER je 360 EUR s DPH aj s montážou

Systém ZEDER je jedinečný v tom, že keď sa natrvalo umiestni na tyč riadenia, tak znemožňuje otáčanie volantom, a tým aj kolesami. Aj keď je zlodej akokoľvek šikovný a zručný, vieme isto, že odcudziť vozidlo, pri ktorom je treba demontovať airbag, volant, plasty, káble, mnoho skrutiek zaliate tekutým kovom, vybrať celú tyč riadenia a vrátiť novú, ktorú si musí doniesť so sebou a to všetko opätovne vrátiť do pôvodného stavu, je tak časovo náročné, že pre zlodeja sa vozidlo so systémom ZEDER stáva nezaujímavé. Dôležité je aj to, že pri všetkých krokoch pri demontáži ZEDERU, počas celej doby musia byť dvere vozidla úplne otvorené, čo by zlodejom pri pokuse o odcudzenie vozidla určite sťažilo situáciu. K ZEDERU iná cesta nevedie. Stále je mnoho vozidiel , ktoré nie sú zabezpečené vôbec, alebo sú zabezpečené systémom ľahko prekonateľným. Práve z tohoto dôvodu si zlodej vyberie takéto vozidlo.

Ak by sa zlodejovi podarilo naštartovať vozidlo alebo ho pripravil na odtiahnutie lanom, obidva prípady by boli neúspešné, nakoľko pri uzamknutí ZEDERU sú znehybnené kolesá, ktoré pri zamykaní doporučujeme vytočiť do jednej strany a v tom prípade môže maximálne opisovať kružnicu na parkovisku. Klin ZEDERU sa nezlomí, pretože vydrľí záťaž až 6 ton a skôr sa zlomí spodný úchyt volantu, ale tyč riadenia a kolesá zostávajú stále zablokované.

Kľúč ZEDERU sa odlišuje od bežných kľúčov, pretože vstup do vložky je vyrobený takým spôsobom, že okrem špeciálneho dutého kľúča vyvinutého len pre systém ZEDER, sa do nej nedostane ani skrutkovač, vrták, tzv. lámač a pod. Neúčinný je aj tekutý dusík. Pri pokuse ZEDER zmraziť sa otočný mechanizmus poškodil tak, že tyč riadenia sa po použití kľúča ani po silných úderoch neuvoľnila.

HLAVNÉ PREDNOSTI ZEDERU

  • Znemožňuje odtiahnutie vozidla lanom
  • Nenarušuje interiér vozidla
  • Zamykanie a odomykanie len otočením kľúča (minimálne zdržanie)
  • Znemožňuje ukradnutie airbagu
  • Pokiaľ je systém v uzamknutom stave, znemožňuje akékoľvek naštartovanie vozidla
  • Je vyrobený z vysokokvalitnej ocele dodatočne tepelne upravenej (cementovanie, kalenie)
  • Kvalita ZEDERU bola potvrdená certifikátmi platnými v celej EÚ
  • Vlastníme certifikát kvality ISO 9001:2000
  • Systém ZEDER je akceptovaný a uznávaný niektorými slovenskými poisťovňami
 

Naposledy pridané