» Všetky akcie
 
Autofólie Autofólie Zuzi - novo pridaná kategória

Autofólie

Montáž a aplikácia autofólie

Zabezpečíme profesionálnu montáž autofólií bez vymontovania skiel a ich aplikáciu. Autofólie Vám zabezpečia:

  • Vysoký komfort a zároveň vynikajúci vzhľad.
  • Tepelnú izoláciu - odrážajú až 80% slnečného žiarenia.
  • Komfortnú jazdu - autofólie eliminujú nežiadúce, nebezpečné a oslepujúce účinky priameho slnečného svetla, pričom aplikované autofólie neovplyvňujú viditeľnosť počas jazdy.
  • Estetický vzhľad - použitím týchto autofólií si zabezpečíte estetický a športový vzhľad Vášho automobilu.
  • Autofólie zabezpečujú nemožnosť videnia do interiéru auta a súčasnú dobrú viditeľnosť z auta navonok.
  • Autofólie obsahujú vrstvu odolnú proti škrabancom a tak zabezpečia pre Vás estetický a prestížny vzhľad počas niekoľkých rokov.
  • Ochrana interiéru vozidla - autofólie prostredníctvom svojej filtračnej vlastnosti neprepúšťajú 99 % UV-žiarenia do interiéru vozidla a tak chráni okrem Vášho zdravia aj vnútorné zariadenie pred skorým vyblednutím a popraskaním.

Naše práce aplikovaných autofólií si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Spoločnosť ZUZI s.r.o. doporučuje zveriť montáž autofólií firme, ktorá je zameraná na takúto činnosť a má potrebné skúsenosti s montážou. Iba dobre odvedená práca a kvalitný materiál zaručí dlhoročnú spokojnosť. Je na zváženie, či zveríte svojho miláčika do rúk amatéra, ktorý montuje fólie popri práci alebo príležitostne. U takýchto montážnikov sa najčastejšie stretávame s problémom, že na montáž je použitá nekvalitná fólia a samotná práca je zle odvedená. Nízka cena vie často človeka zlákať, ale keď si uvedomíme, že fólie sa nemontujú na mesiac ani pol rok a majú nám slúžiť 5 a viac rokov, tak rozdiel 30 eur, kde Vám už fólie namontuje profesionálna firma, je zanedbateľný a tiež na zváženie. O tom, že Vám môže Vaše nové auto aj poškodiť, sme sa u nás presvedčili už veľa krát. Ukážka nesprávne aplikovaných autofólií.

Dokonalosť má svoje meno - Autofólie ZUZI

Autofólie ZUZI s.r.o. - to je tradícia a profesionalita od roku 2003. Od toho času prešli našimi rukami tisíce áut a vždy na prvom mieste bola spokojnosť zákazníka a kvalita odvedenej práce s použitím tých najkvalitnejších autofólií. Naším cieľom je poskytovanie tých najkvalitnejších služieb. U nás vnímame lepenie autofólií inak ako ostatní. Pre naších zákazníkov ponúkame možnosť zostať pri montáži autofólií a ponúkneme Vám šálku dobrej kávy alebo čaju. Ak potrebujete náhradné auto, bude Vám zabezpečené alebo Vás odvezieme kam budete chcieť a samozrejme aj pre Vás prídeme. Počas celej doby je Vaše auto pod drobnohľadom priemyselnej kamery, takže sa oň nemusíte vôbec báť. Poistenie spoločnosti ZUZI s.r.o za škodu spôsobenú pri výkone prace je samozrejmosťou.

Naposledy pridané