» Všetky akcie
 
Autofólie Autofólie Zuzi - novo pridaná kategória

Kontakt

Upozornenie

Prosíme našich zákazníkov, aby na montáž autofólií prišli s čistým autom. To je základ pre montáž autofólií v najvyššej kvalite - bez prachu a špiny. Montáž bez vyberania skiel si to priam vyžaduje. V prípade znečisteného auta nebude zaručená dokonale čistá montáž a prípadná reklamácia špiny /prachu pod fóliou nebude uznaná. V ojedinelých prípadoch Vás môžeme odmietnuť a prácu nevykonať.

V prípade odstránenia starých fólií alebo rôznych nálepiek zo zadného skla nenesie naša spoločnosť na seba riziko z poškodenia vyhrievaných pásov. Už pri samotnom strhnutí fólie či nálepky je možnosť poškodenia. Pri následnom odstraňovaní lepidla, ktoré skoro vždy zostane na skle, je nutné odstránenie a to pomocou prípravkov určených na rozpustenie lepidla a následne čistenie s hubkou. Vždy záleží od konkrétnej fólie, času, ako dlho je na aute, ako pôjde odstrániť. Používame najmodernejšie spôsoby a prípravky, ale aj napriek tomu je tu riziko poškodenia vyhrievacých pásov.

Spoločnosť ZUZI s.r.o. predáva od 1.1.2020 autofólie značky WinFol a SunTek len zmluvným partnerom. Ak máte záujem o kúpu autofólií značky SunTek, kontaktujte spoločnosť CEIBA tel.číslo 0917 270 183.

ZUZI s.r.o.

Kuzmányho 7
911 01 Trenčín
Slovensko

mobil: 0907 111 622
e-mail: folie@folie.sk


Otváracia doba

Po - Pia: 8:00-18:00
So: po dohode
Ne: po dohode

Výpis z ORSR

Naposledy pridané